CPP "PREMA" S.A.

Centrum Produkcyjne Pneumatyki "PREMA" S.A. w Kielcach powstało w 1976 roku.

Jesteśmy czołowym polskim producentem pneumatyki siłowej i sterującej, mającej zastosowanie przy mechanizacji i automatyzacji procesów produkcyjnych w wielu gałęziach przemysłu. CPP „PREMA” S.A. wdrożyło i stosuje System Zarządzania Jakością zgodny z wymogami normy ISO 9001:2015 potwierdzony certyfikatem wydanym przez TÜV Management Service Gmbh.

Więcej
     

Nagrody i wyróżnienia

2019    

Kielce 2019

W dniu 30 maja 2019 roku osiemnastu najlepszym świętokrzyskim firmom i samorządom wręczono prestiżowe tytuły EuroManager 2019 na wielkiej Gali EuroBenefis w Kielcach.

Miło nam poinformować, że nasza firma Centrum Produkcyjne Pneumatyki „PREMA” Spółka Akcyjna otrzymała Certyfikat spełnienia standardów europejskich i wykorzystania środków unijnych EUROMENAGER 2019

 

2018

Katowice 2018

"PRODUKT – HaPeS 2018" XII-Międzynarodowe Targi Hydrauliki, Pneumatyki i Mechatroniki w kategorii INNOWACJE.

Nagrodzony produkt to nowa seria rozdzielaczy pneumatycznych LTE, która rozszerzyła ofertę Centrum Produkcyjnego Pneumatyki Prema S.A. skierowaną dla przemysłu ciężkiego.

2017

Warszawa 2017

19 maja 2017r. podczas uroczystej, wielkiej gali w Sangate Hotel Airport w Warszawie zostały wręczone statuetki "Polska Przedsiębiorczość 2017".

Centrum Produkcyjne "PREMA" Spółka Akcyjna została uhonorowana statuetką XIV edycji plebiscytu "Orły Polskiej Przedsiębiorczości 2017".

2015    

Kielce 2015

30 stycznia 2015r. podczas uroczystej gali w Centrum Kongresowym Targów Kielce zostały wręczone świętokrzyskie nagrody gospodarcze - "Liderzy Regionu".

Centrum Produkcyjne "PREMA" Spółka Akcyjna została nagrodzona w kategorii „Przemysł mechaniczny”.
 

2014    

Katowice 2014

"PRODUKT – HaPeS 2014" X-Międzynarodowe Targi Hydrauliki, Pneumatyki w kategorii Nowe Maszyny i Technologie.

Nagrodzony produkt to blok przygotowania sprężonego powietrza G1 typu „Górnik”, który rozszerzył ofertę Centrum Produkcyjnego Pneumatyki Prema S.A. skierowaną dla branży górniczej.
 

2012

Katowice 2012

IX edycja Międzynarodowych Targów Hydrauliki, Pneumatyki, Sterowania i Napędów HPS 2012. 

Zawór rozdzielający serii ATE 5/2 G3/4 sterowany elektromagnetycznie, przystosowany do pracy w strefie zagrożonej wybuchem metanu i/lub pyłu węglowego Grupy I kategorii M1, zgłoszony do Konkursu na Produkt HPS 2012 otrzymał prestiżowy medal w kategorii "Systemy automatycznego sterowania procesami z udziałem pneumatycznych i hydraulicznych elementów wykonawczych". 

2009

 

 

Kielce 2009

Targi Kielce
II Targi Pneumatyki, Hydrauliki, Napędów i Sterowań
Wyróżnienie za nowoczesną aranżację stoiska

2009  

Kielce 2009

II miejsce w konkursie
„Pracodawca – Organizator bezpiecznej pracy”

Konkurs „Pracodawca – organizator bezpiecznej pracy” organizowany jest przez Państwową Inspekcję Pracy. Jego założeniem jest promowanie najlepszych praktyk w zakresie poprawy warunków bezpieczeństwa pracy oraz inspirowanie pracodawców do podejmowania działań w celu eliminacji istniejących w ich zakładach zagrożeń.

2006  

Warszawa 2006

Krajowa Izba Gospodarcza
Złoty Certyfikat Przedsiębiorstwo Fair Play


Program Promocji Kultury Przdsiębiorczości „Przedsiębiorstwo Fair Play” ma na celu promowanie firm wykazujących uczciwość i wierność zasadom „fair play” w biznesie.
Po poddaniu się procesowi weryfikacji przez kapitułę programu i uzyskaniu tytułu oraz certyfikatu „Przedsiębiorstwo Fair Play” Centrum Produkcyjne Pneumatyki „PREMA” S.A. potwierdziło, że przynależy do grona firm, które na co dzień respektują wartości etyczne i wzorowo wywiązują się ze swoich zobowiązań zarówno wobec klientów jak i dostawców.

2006  

Kielce 2006

Nagroda „EuroFIRMA”

Centrum Produkcyjne Pneumatyki „PREMA” S.A. znalazło się w gronie laureatów wyróżnionych statuetką EuroFIRMA 2006 województwa świętokrzyskiego.
O tytuł EuroFIRMY starały się firmy o szczególnym zaangażowaniu w promocję regionu, czynnym udziale w życiu społecznym i kulturalnym a zwłaszcza osiągające dobre wyniki gospodarcze.
Impreza objęta była patronatem wojewody świętokrzyskiego i marszałka województwa świętokrzyskiego.

2005  

Gazele Biznesu 2005

Gazele Biznesu to ranking prowadzony przez dziennik „Puls Biznesu” od 2000 roku i obejmujący najbardziej dynamicznie rozwijające się małe i średnie firmy .
Centrum Produkcyjne Pneumatyki „PREMA” S.A. zostało wyróżnione potwierdzeniem przynależności do Klubu Gazel Biznesu w 2005 roku.

2005

Kielce 2005

 

Wyróżnienie PRO Europa

 

Zdobyty po raz drugi z rzędu Dyplom Pro Europa potwierdza, że Centrum Produkcyjne Pneumatyki „PREMA” S.A. utrzymuje swoją pozycję w zaszczytnym gronie najprężniej rozwijających się firm w województwie świętokrzyskim.

2004  

Kielce 2004

Wojewódzki Specjalistyczny Szpital Dziecięcy w Kielcach
Podziękowania za pomoc przy organizowaniu spektaklu teatralnego dla chorych dzieci

2004  

Kielce 2004

Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego w Kielcach
Świętokrzyska Nagroda Jakości 2004

Świętokrzyska Nagroda Jakości przyznawana jest corocznie od 1999 roku przedsiębiorstwom i organizacjom, które wdrażają i nieustannie doskonalą nowoczesne metody zarządzania. Jej celem jest także promowanie regionalnych firm i instytucji osiągających znakomite wyniki na tym polu.

Centrum Produkcyjne Pneumatyki „PREMA” S.A. zostało wyróżnione Świętokrzyską Nagrodą Jakości w 2004 roku.

2004  

Warszawa 2004

Krajowa Izba Gospodarcza
Certyfikat Przedsiębiorstwo Fair Play

Program Promocji Kultury Przdsiębiorczości „Przedsiębiorstwo Fair Play” ma na celu promowanie firm wykazujących uczciwość i wierność zasadom „fair play” w biznesie.
Po poddaniu się procesowi weryfikacji przez kapitułę programu i uzyskaniu tytułu oraz certyfikatu „Przedsiębiorstwo Fair Play” Centrum Produkcyjne Pneumatyki „PREMA” S.A. potwierdziło, że przynależy do grona firm, które na co dzień respektują wartości etyczne i wzorowo wywiązują się ze swoich zobowiązań zarówno wobec klientów jak i dostawców.

2004

Kielce 2004

Wyróżnienie PRO Europa

Dyplom Pro Europa 2004 nadany pod patronatem Wojewody Świętokrzyskiego, Marszałka Województwa Świętokrzyskiego i Starosty Kieleckiego potwierdza, że Centrum Produkcyjne Pneumatyki „PREMA” S.A. należy do najprężniej rozwijających się firm w województwie świętokrzyskim.

2001

Poznań 2001

Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich
Za maszynę poligraficzną do wycinania etykiet typu PHP-10M

Odznaczenie podczas plebiscytu Międzynarodowych Targów Poznańskich stanowi wspaniałą nagrodę za wkład włożony w rozwój przedsiębiorstwa i produkowanych wyrobów. W 2001 roku na specjalne wyróżnienie zasłużyła maszyna poligraficzna do wycinania etykiet typu PHP-10M produkowana przez Centrum Produkcyjne Pneumatyki „PREMA” S.A. co zaowocowało uhonorowaniem firmy Złotym Medalem Międzynarodowych Targów Poznańskich.

2001  

Złota Gala – Kielce 2001

Diamentowa Firma
Produkt Przemysłowy Roku 2001

Plebiscyt „Złota Gala Firm Regionu Świętokrzyskiego" promuje firmy, które wysoką jakością swoich wyrobów oraz życzliwym podejściem do klientów wyróżniają się w sposób zdecydowany na rynku świętokrzyskim. Najważniejszym kryterium znalezienia się pośród przedsiębiorstw wyróżnionych statuetką jest opinia kontrahentów, którzy muszą mieć pewność, że współpraca z laureatami stoi na najwyższym poziomie biznesowym.
Centrum Produkcyjne Pneumatyki „PREMA” S.A. otrzymała w 2001 roku statuetkę Diamentowej Firmy za maszynę poligraficzną do wycinania etykiet typu PHP-10M oraz za całokształt działalności rynkowej.

2000

Kielce 2000

Złota Firma Regionu Świętokrzyskiego

Centrum Produkcyjne Pneumatyki „PREMA” S.A.  ponownie potwierdza swoją silną pozycję pośród firm najlepiej promujących region świętokrzyski oraz wnoszących największy wkład w jego rozwój.

 

1999  

Gdańsk 1999

Międzynarodowe Targi Gdańskie
Certyfikat Marketingowej Maestrii

1999

Kielce 1999

Złota Firma Regionu Świętokrzyskiego

Uzyskanie statuetki Złotej Firmy Regionu Świętokrzyskiego poprzedzone było szczególnymi osiągnięciami Centrum Produkcyjnego Pneumatyki „PREMA” S.A. na polu promowania Ziemi Świętokrzyskiej i wkład w rozwój regionu.

1996  

Kielce 1996

„Skrzydła ‘96” – nagroda czytelników lokalnej gazety „Słowo Ludu” dla firm szczególnie wyróżniających się w regionie świętokrzyskim. Jest ona potwierdzeniem przynależności do grona przedsiębiorstw o nieprzeciętnych umiejętnościach sprostania warunkom wolnego rynku.

1995

Poznań 1995

Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich
Za rodzinę siłowników pneumatycznych nowej generacji

Najważniejszą częścią produkowanego przez Centrum Produkcyjne Pneumatyki „PREMA” S.A. asortymentu są siłowniki pneumatyczne. Ich doskonałą jakość oraz szczególne wyróżnienie na polskim rynku pneumatyki potwierdza zdobyty w 1995 roku Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich.

 

SKLEP INTERNETOWY

Zaloguj
Zarejestruj się

ZAPYTANIE OFERTOWE

Zapytanie ofertowe

Handlowcy regionalni

Sklep firmowy