CPP "PREMA" S.A.

Centrum Produkcyjne Pneumatyki "PREMA" S.A. w Kielcach powstało w 1976 roku.

Jesteśmy czołowym polskim producentem pneumatyki siłowej i sterującej, mającej zastosowanie przy mechanizacji i automatyzacji procesów produkcyjnych w wielu gałęziach przemysłu. CPP „PREMA” S.A. wdrożyło i stosuje System Zarządzania Jakością zgodny z wymogami normy ISO 9001:2015 potwierdzony certyfikatem wydanym przez TÜV Management Service Gmbh.

Więcej
     

Kierownictwo

Prezes Zarządu
Beata Gorajek
tel. +48 41 366 95 00
kom. +48 510 893 387
e-mail: beata.gorajek@prema.pl

Członek Zarządu
Łukasz Goska
tel. +48 41 366 95 03
kom. +48 885 961 840
e-mail: lukasz.goska@prema.pl

Dyrektor Biura Zarządu
Agnieszka Radomek
tel. +48 41 366 95 12
kom. +48 693 991 921
e-mail: agnieszka.radomek@prema.pl

Główna Księgowa
Urszula Obara
tel. +48 41 366 95 10
e-mail: urszula.obara@prema.pl

Dyrektor Biura Handlu
Paweł Kozieł
tel. +48 41 366 95 23
kom. +48 783 900 131
e-mail: pawel.koziel@prema.pl

Kierownik Działu Logistyki i Zaopatrzenia
Jerzy Pawlik
tel. +48 41 366 95 25
kom. +48 693 991 923
e-mail: jerzy.pawlik@prema.pl

Kierownik Wydziału Produkcji
Kazimierz Mucha
tel. +48 41 366 95 72
e-mail: kazimierz.mucha@prema.pl

Kierownik Działu Utrzymania Ruchu i Inwestycji
Michał Stelmach
tel. +48 41 366 95 70
kom. +48 693 991 925
e-mail: michal.stelmach@prema.pl

Dyrektor Biura Techniki i Rozwoju
Główny Inżynier
Mateusz Bryła
tel. +48 41 366 95 60
kom. +48 661 611 317
e-mail: mateusz.bryla@prema.pl

Pełnomocnik Zarządu ds. Systemu Zarządzania Jakością
Mateusz Mazur
tel. +48 41 366 95 15
kom. +48 693 991 927
e-mail: mateusz.mazur@prema.pl

Kierownik Biura Zapewnienia Jakości
Adrian Majcher
kom. +48 665 880 317
e-mail: kontrola@prema.pl
 

SKLEP INTERNETOWY

Zaloguj
Zarejestruj się

ZAPYTANIE OFERTOWE

Zapytanie ofertowe

Handlowcy regionalni

Sklep firmowy