CPP "PREMA" S.A.

Centrum Produkcyjne Pneumatyki "PREMA" S.A. w Kielcach powstało w 1976 roku.

Obecnie jest największym polskim producentem pneumatyki siłowej i sterującej, mającej zastosowanie przy mechanizacji i automatyzacji procesów produkcyjnych w wielu gałęziach przemysłu. CPP „PREMA” S.A. wdrożyło i stosuje System Zarządzania Jakością zgodny z wymogami normy ISO 9001:2015 potwierdzony certyfikatem wydanym przez TÜV Management Service Gmbh.

Więcej

Miło jest nam poinformować, że Centrum Produkcyjne Pneumatyki “Prema” S.A. z dniem 02.10.2018 r. dołączyło do Grupy ARP S.A.

Konstruktor

Stanowisko: KONSTRUKTOR
Nazwa komórki organizacyjnej: DZIAŁ TECHNIKI I ROZWOJU
Dane Spółki: Centrum Produkcyjne Pneumatyki „PREMA” Spółka Akcyjna
ul. Wapiennikowa 90, 25-101 Kielce

Obowiązki:

1.    Prowadzenie bieżącej obsługi konstrukcyjno- technologicznej Wydziału Produkcji.
2.    Opracowywanie pod względem technicznym zapytań ofertowych i zamówień klientów, doradztwo techniczne z dziedziny pneumatyki.
3.    Diagnozowanie układów pneumatyki.
4.    Wprowadzanie i aktualizacja danych w programach iHurt i iProd.
5.    Wykonywanie projektów mechanicznych urządzeń na potrzeby wewnętrzne Spółki i jej klientów.
6.    Udział w pracach projektowych mających na celu wdrażanie i uruchamianie produkcji nowych wyrobów.

Wymagania niezbędne:

1.    Wykształcenie wyższe techniczne.
2.    Min. 3 lata pracy na stanowisku konstruktora.
3.    Dobra znajomość programu Creo 2.
4.    Znajomość najnowszych rozwiązań z dziedziny pneumatyki i hydrauliki.
5.    Dyspozycyjność, zaangażowanie, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole.
6.    W przypadku osób niepełnosprawnych, wymagane aktualne orzeczenie o niepełnosprawności.

Wymagania dodatkowe:

1.    Prawo jazdy kat. B
2.    Znajomość jezyków obcych ( angielski, niemiecki)

Oferujemy:

1. Stabilne i dobre warunki pracy wraz z wynagrodzeniem 2.200 brutto- 4500 brutto
a także stałą umowę o pracę.
2. Wymiar czasu pracy 1,0 etatu
Oferta kierowana jest również do osób niepełnosprawnych.

CV należy:

1.    Przesłać w formie elektronicznej z dopiskiem: „Konstruktor” na adres: rekrutacja@prema.pl lub
złożyć osobiście lub za pośrednictwem poczty/kuriera w Sekretariacie Spółki p. 209 bądź
w Dziale Ekonomiczno – Administracyjnym w terminie do 26.10.2018 r.
2.    Dodatkowo mile widziane złożenie listu motywacyjnego.

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.
Dodatkowe informacje można uzyskać pod nr tel. 41 366-95-60/ 661-611-317

Klauzula informacyjna w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO):
Procedura obiegu dokumentów kandydata:

Przesłane dokumenty (CV/ list motywacyjny) przetwarzane będą:

1.    W danym procesie rekrutacji – w przypadku zamieszczenia klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu aplikowania na konkretne stanowisko pracy. Dokumenty zostaną usunięte w chwili zakończenia rekrutacji na dane stanowisko.
2.    W danym procesie rekrutacji oraz przyszłych procesach – w przypadku zamieszczenia klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu aplikowania na konkretne stanowisko pracy oraz później ewentualnych procesach rekrutacji. Dokumenty zostaną usunięte po roku od przesłania dokumentu, a przechowywane będą w zamkniętej szafie/szafce w dziale kadr (Dział Ekonomiczno- Administracyjny)

Osoby zainteresowane udziałem w kolejnych i podobnych procesach rekrutacji prosimy o zamieszczenie w swoim CV klauzuli o treści:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez CPP „PREMA” S.A. z siedzibą w Kielcach przy ul. Wapiennikowej 90 zawartych w CV na potrzeby obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE – RODO obowiązującej od 25 maja 2018 r."

SKLEP INTERNETOWY

Zarejestruj się

ZAPYTANIE OFERTOWE

Zapytanie ofertowe

Handlowcy regionalni

Handlowcy regionalni zachodniopomorskie pomorskie warmińsko-mazurskie podlaskie mazowieckie lubelskie kujawsko-pomorskie łódzkie wielkopolskie lubuskie dolnośląskie opolskie śląskie świętokrzyskie podkarpackie małopolskie
Handlowcy regionalni zachodniopomorskie pomorskie warmińsko-mazurskie podlaskie lubuskie wielkopolskie kujawsko-pomorskie mazowieckie dolnośląskie łódzkie lubelskie opolskie śląskie świętokrzyskie podkarpackie małopolskie